fbpx

Często zadawane pytania o koszulce pod koszulę Gobi

Czy coś jest dla ciebie niezrozumiałe? Poniżej przygotowaliśmy spis najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi.

O koszulce Gobi

Koszulka pod koszulkę marki Gobi jako jedyna na polskim rynku zapewnia stuprocentową ochronę przed nieprzyjemnymi konsekwencjami pocenia się. Chroni Twoje ubranie przed plamami pod pachami oraz Ciebie samego od koszmaru widocznie mokrej koszuli. Z tą myślą i w tym celu ta koszulka została przez nas zaprojektowana i gwarantujemy jej niezawodność. Oprócz 100% funkcjonalności podczas projektowania koszulki pod koszulę Gobi zadbaliśmy o doskonały fason, który jest maksymalnie wygodny, idealnie pasuje, nie odstaje, a długość zapewnia, że zawsze pozostanie w spodniach. Duży dekolt w serek (męski) i w kształcie litery U (damski) zapewnia jego niewidzialność i z rozpiętym kołnierzykiem. Wszystkie powyższe zalety fasonu koszulki Gobi uzupełnia zastosowanie materiału MicroModal, dzięki któremu w koszulce poczujesz się jak w jedwabiu. Zaprojektowaliśmy także nową niewidzialną koszulkę pod koszulę Gobi, która jest całkowicie schowana pod koszulą.

Naprawdę! W Gobi nie spocisz się! Jej funkcjonalność jest stuprocentowa i gwarantujemy ją. Koszulka Gobi ma pod pachami trójwarstwowe zintegrowane części, które oddychają,  nie przepuszczają wilgotności i dzięki bezszwowej technologii pot nie ma szans przebicia się nawet w obszarze szwów. Twoja koszula i kolejna, wierzchnia warstwa odzieży pozostanie zupełnie sucha bez jakichkolwiek oznak potu.

Podstawa materiału, z którego szyjemy koszulki Gobi, to nowy naturalny ultralekki materiał MicroModal (95%) wyprodukowany z celulozy drewna bukowego, dzięki któremu Gobi jest jedwabiście gładka w dotyku, oddycha i doskonale odprowadza wilgoć. 

MicroModal ma ponadto świetne właściwości antybakteryjne, które chronią przed nieprzyjemnym zapachem potu. Udział elastanu (5%) dodaje elastyczność, to znaczy, że koszulka Gobi przylega do ciała jako druga skóra. Wspaniałe cechy, które ma materiał wspólnie z bawełną, nie dochodzi do zgniatania, nie kurczy się i ma stabilny kształt –  i to nawet po wielokrotnym praniu.

Koszulka Gobi została zaprojektowana tak, by stała się niezawodną częścią składową Twojej garderoby. Nieprzepuszczalne zintegrowane części pod pachami tak samo jak cała koszulka wytrzymują wielokrotne pranie, nie zmieniają kształtu, nie kurczą się, pozostają na swoim miejscu, ich funkcjonalność nie zmienia się i kolor koszulki pozostaje niezmienny. W przypadku prawidłowej pielęgnacji koszulka Gobi wytrzyma nawet kilka lat.

Ochrona pod pachami została zaprojektowana specjalnie tak, by nie przepuszczała potu. Została wyprodukowana z 3 warstw. Wewnętrzna warstwa to Micromodal, warstwa środkowa to specjalna cienka wkładka z obróbką powierzchniową, która „oddycha“  i nie przepuszcza potu. Warstwa zewnętrzna to ponownie Micromodal, który pozostaje zawsze doskonale suchy a z nim także Twoja koszula.

Ochrona pod pachami „oddycha“ ale nigdy nie przepuszcza potu. Powietrze może przenikać przez ochronę, to znaczy, że pot odparowuje pod wpływem ciepła.

TAK, koszulkę Gobi można ubierać na przykład pod koszulę z kołnierzem. Dzięki krótkiemu rękawowi i dekoltowi w serek koszulka Gobi zostanie zawsze doskonale ukryta.

To oczywiście zależy od osobistego komfortu i stopnia pocenia się. Koszulki Gobi nie musisz oszczędzać i możesz ją prać tak często, jak tylko potrzeba. Częste pranie nie ogranicza jej funkcjonalności.

Wszystko o zakupach

Obecnie można zakupić koszulkę Gobi w naszym sklepie internetowym TUTAJ.

Oczywiście. Nieużywaną, niepraną koszulkę wymieniamy na właściwy rozmiar. Więcej informacji: https://mojegobi.pl/transport-platnosc-za-towar-zwrot/

Nieużywany, nieprany towar można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania powodu. Więcej informacji: https://mojegobi.pl/transport-platnosc-za-towar-zwrot/

Zamówienie można opłacić przelewem, kartą kredytową lub za pobraniem.

Jeżeli zrealizujesz zamówienie w naszym sklepie internetowym do 14:00, koszulkę wyślemy jeszcze tego samego dnia. Zamówienie zazwyczaj otrzymasz w ciągu 2 dni.

Obecnie można skorzystać z usług transportowych Poczty polskiej, DPD lub Zásilkovny, która oferuje ponad 2 800 punktów odbioru w całym kraju.

Jak pielęgnować o koszulki Gobi

Koszulki w pralce należy prać zawsze odwrotną stroną, tryb oszczędny (maks. 600 obrotów) i poniżej  40°. 

TAK, suszyć w oszczędnym trybie.

Koszulkę Gobi należy prać tak często, jak potrzeba. Zależy tylko od stopnia stosowania i Twojego komfortu. Częste pranie nie ogranicza funkcjonalności koszulki.

NIE, nie zalecamy prasowania koszulki Gobi.

NIE, nie zalecamy wybielania koszulki Gobi.

Nie zalecamy stosowania zmiękczacza.

Nie znalazłeś odpowiedzi na ważne pytanie?

Wybierz język