Najczęściej zadawane pytania dotyczące koszulki Gobi

Czy coś jest dla Ciebie niejasne? Poniżej przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie.

O koszulce Gobi

Koszulka pod koszulę Gobi jest jedyną na polskim rynku, która niezawodnie chroni przed poceniem się pod pachami. Koszulka Gobi ma jeszcze inne zalety. Materiał, z którego jest wykonana, jest bardzo wygodny i miękki w dotyku. Posiada fason slimfit, więc idealnie dopasowuje się do ciała. Wydłużony krój sprawia, że koszulka zawsze pozostaje wciągnięta, nawet przy nadmiernym ruchu. Dekolt w kształcie litery V dla mężczyzn i U dla pań daje możliwość noszenia bluzki na niewidocznej koszulce. Dołożyliśmy wszelkich starań przy projektowaniu koszulki Gobi i wierzymy, że stworzyliśmy produkt, który stanie się integralną częścią Twojej garderoby.

Naprawdę nie można, gwarantujemy to. Koszulka Gobi przeciw poceniu posiada zintegrowane, wysoko funkcjonalne powierzchnie pod pachami wykonane z przewiewnego materiału, który „oddycha”, ale nie przepuszcza wilgoci. Nieprzepuszczalne części stworzone są z trzech warstw w bezszwowej technologii, co oznacza, że pot nie może przeniknąć przez żadne szwy, więc Twoja koszulka pozostanie całkowicie niepodatna na działanie potu.

Podstawowym składnikiem jest ultradelikatny MicroModal (95%), nowy naturalny materiał wykonany z celulozy bukowej. Łącząc najlepsze właściwości bawełny z miękkością jedwabiu, jest bardzo przyjemny w dotyku, oddycha i doskonale odprowadza wilgoć. Dodatek elastanu (5%) nadaje materiałowi sprężystości, dzięki czemu koszulka Gobi idealnie dopasowuje się do ciała. Nie marszczy się, nie kurczy i zawsze zachowuje swój kształt – cechy, których nie znajdziesz w koszulce wykonanej z bawełny.

Dodatkowo MicroModal posiada właściwości antybakteryjne, dzięki czemu koszulka nie będzie uwalniać zapachu potu.

Koszulka Gobi została zaprojektowana tak, aby służyła przez długi czas. Funkcjonalne, zintegrowane elementy przeciw poceniu się pod pachami nie tracą swojej skuteczności nawet przy wielokrotnym praniu i zawsze pozostają na swoim miejscu. Ważne jest, aby zawsze postępować zgodnie z zalecaną procedurą pielęgnacji koszulki.

Ochrona pod pachami jest specjalnie zaprojektowana, aby nie przepuszczać potu. Wykonana jest z 3 warstw. Wewnętrzna warstwa to Micromodal, środkowa to specjalna cienka wkładka z powłoką, która „oddycha”, ale nie przepuszcza potu. Warstwa zewnętrzna to ponownie Micromodal, który zawsze pozostaje idealnie suchy, a wraz z nim Twoja koszula.

Ochrona pod pachami „oddycha”, ale nie przepuszcza potu. Powietrze może przenikać przez ochronę, dzięki czemu ciepło stopniowo odparowuje pot.

TAK, koszulkę Gobi można nosić np. pod koszulkami z kołnierzykiem. Dzięki krótkim rękawom i dekoltowi w kształcie litery V, Gobi zawsze pozostaje dobrze ukryta.

To oczywiście zależy od Twojego osobistego komfortu i od tego, jak intensywnie się pocisz. Nie musisz jednak oszczędzać koszulki Gobi i możesz ją prać tak często, jak potrzebujesz. Częste pranie nie zmniejszy jej funkcjonalności.

Wszystko o zakupie

Aktualnie koszulkę Gobi można kupić w naszym sklepie TUTAJ

Oczywiście. Chętnie wymienimy Twoją nienoszoną, niewypraną koszulkę na wybrany przez Ciebie rozmiar. Prosimy o zapakowanie towaru z powrotem w nieuszkodzone opakowanie i wysłanie na adres: Easy Company s.r.o. 317/5 Karlovo nám., 120 00 Praha 2-Nové Město. Pamiętaj, aby do przesyłki dołączyć fakturę, którą od nas otrzymałeś/-aś oraz wskazać rozmiar, który ma być ponownie wysłany. Przesyłka z nową koszulką zostanie wysłana do Ciebie za pobraniem w kwocie 15 PLN za wysyłkęi.

Możesz zwrócić nienoszony, nieprany towar w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Prosimy o zapakowanie towaru z powrotem w nieuszkodzone opakowanie i wysłanie na adres: Easy Company s.r.o. 317/5 Karlovo nám., 120 00 Praha 2-Nové Město. Pamiętaj, aby do przesyłki dołączyć fakturę, którą od nas otrzymałeś oraz podać numer konta bankowego, na które ma być dokonany zwrot pieniędzy.

Za zamówienie można zapłacić przelewem, kartą kredytową lub za pobraniem.

Jeśli złożysz zamówienie w naszym sklepie internetowym przed godziną 14:00, wyślemy je tego samego dnia. Zamówiony towar jest dostarczany zazwyczaj następnego dnia roboczego.

Jak dbać o koszulkę Gobi

Pierz koszulkę w pralce odwróconą na lewą stronę, w delikatnym cyklu (maks. 600 obrotów) i w temperaturze nie wyższej niż 40°.

TAK, suszyć w delikatnym cyklu.

Pierz koszulkę Gobi tak często, jak to konieczne. To zależy wyłącznie od intensywności użytkowania i Twojej wygody. Funkcjonalność koszulki nie ulega pogorszeniu pod wpływem wielokrotnego prania.

NIE, nie zalecamy prasowania koszulki Gobi.

NIE, nie zalecamy wybielania koszulki Gobi.

Nie zalecamy stosowania płynu do zmiękczania tkanin.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Wybierz język