fbpx

Funkcje i materiał koszulki Gobi

Połączyliśmy te najlepsze właściwości do jednej funkcyjnej koszulki pod koszulę.

„Koszulka Gobi daje pewność siebie“

Podkoszulki Gobi zostały wyposażone wysoko funkcyjnymi zintegrowanymi częściami  pachowymi, które zapobiegają przenikaniu potu z 100 % skutecznością. Koszulka Gobi działa niezawodnie nawet przy nadmiernym poceniu się, a więc Twoja koszula zostanie zawsze doskonała, bez jakichkolwiek oznak potu pod pachami.

Męskie Gobi

W 2017 roku zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy pierwszą koszulkę Gobi w kolorze białym. Od tego czasu nieustannie udoskonalamy koszulkę aż do wersji obecnej. W dodatku dodaliśmy dwa nowe kolory. Czarny i nude (tj. niewidoczny)

Nie przepuszcza potu

Nawet podczas nadmiernego pocenia będziesz w suchym ubraniu.

Micromodal

Materiał 2x delikatniejszy niż 100% bawełna.

Slimfit

Zawsze świetnie pasuje, nigdzie nie sterczy i trzyma w swym miejscu.

Tričko pod košeľu proti poteniu Gobi - Biele

Nie przepuszcza zapachu

Nawet pod koniec dnia poczujesz świeżość

Dekolt w serek

Koszulka Gobi nie jest widoczna przy rozpiętym kołnierzyku.

Przedłużony design

Zawsze można włożyć do spodni, niezależnie od sytuacji.

Damskie Gobi

W 2019 roku zaprojektowaliśmy i wyprodukowali damską koszulkę Gobi. Ma wszelkie właściwości koszulki męskiej,  jest dostępna w białym kolorze i kolorze ludzkiego ciała. 

Nie przepuszcza potu

Nawet podczas nadmiernego pocenia będziesz w suchym ubraniu.

MicroModal

Materiał 2x delikatniejszy niż 100% bawełna.

Slimfit

Zawsze świetnie pasuje, nigdzie nie sterczy i trzyma w swym miejscu.

Dámske Tričko pod košeľu proti poteniu Gobi - Biele

Nie przepuszcza zapachu

Nawet pod koniec dnia poczujesz świeżość

U-neck

Głęboki dekolt U-neck dostarcza możliwość odpięcia aż 2 guzików na koszuli.

Przedłużony design

Zawsze można wsadzić do spodni, niezależnie od sytuacji.

Materiał: MicroModal z domieszką srebra

Ekstremalnie wygodny i elastyczny materiał jest dwa razy delikatniejszy niż stuprocentowa bawełna. Jego podstawę stanowi MicroModal (95%), naturalny materiał wyprodukowany z celulozy drewna bukowego. Łączy najlepsze cechy bawełny z delikatnością jedwabiu, w dotyku bardzo gładki, oddychający i doskonale odprowadzający wilgoć. MicroModal ma w dodatku antybakteryjne właściwości, dzięki którym koszulka nie ma zapachu potu. Przez dodanie elastanu (5%) materiał uzyskuje elastyczność, to znaczy, że koszulka Gobi doskonale przylega do ciała.

Nie dochodzi do zgniatania koszulki, nie kurczy się i ma stabilny kształt – właściwości, których nie posiadają zwykłe bluzy. Funkcyjne zintegrowane części pod pachami przed poceniem nie tracą skuteczności nawet po kilkakrotnym praniu i zawsze zostają w swym miejscu. Koszulka Gobi posłuży niezawodnie nawet przez wiele lat.

Specjalne membrany nieprzepuszczalne pod pachami

Koszulka pod koszulę Gobi została wyposażona zintegrowanymi wysoko funkcyjnymi częściami podpachowymi. Podczas produkcji wykorzystujemy innowacyjną Sweat Guard Technology. Dzięki niej materiał oddycha, ale nie przepuszcza wilgoci. Nieprzepuszczalne części zostały stworzone z trzech warstw ta pomocą technologii bezszwowej, by pot nie przenikał przez żaden szew. Gobi zapewnia pewność siebie przez cały dzień.

Bez żółtych plam

Dzięki nieprzepuszczalnym częściom chronisz swoją koszulę od żółtych plam spowodowanych nadmiernym poceniem się. Koszulki Gobi chronią Twoje ubranie przed trwałymi i niezmywalnymi oznakami potu, a w ten sposób przedłużają żywotność ulubionych elementów Twojej garderoby.

V-neck dla panów i U-neck dla kobiet

Nikt nie dowie się o tym, że masz na sobie podkoszulkę. Podkoszulkę Gobi zaprojektowaliśmy z głębokim dekoltem V-neck. Dekolt zapewnia jego „niewidzialność“ nawet podczas noszenia rozpiętego kołnierzyka lub sweterka z głębszym dekoltem.

Slimfit

  • Zawsze świetnie pasuje
  • Nigdzie nie sterczy
  • Stwarza wrażenie drugiej skóry
  • Krótsze rękawy zostaną zawsze ukryte

Wybierz język