0 +
zadowolonych klientów
5/5

Możemy napisać cokolwiek, ale nasz produkt ma tak naprawdę sens tylko wtedy, gdy Wy – nasi klienci – jesteście zadowoleni. Oto wiadomości i recenzje, które wysyłacie do nas na adres mailowy, na Facebooka lub do sklepu internetowego. Dziękujemy za nie!

Enrico
Opinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Dla mnie kategorycznie najlepsza z wszystkich dostępnych koszulek w naszym kraju. Po kilku miesiącach testowania wszystkich możliwych marek nareszcie znalazłem swoją ulubioną i niezawodną koszulkę a więc mogę z czystym sumieniem w 100% polecić. Jedyną wadą jest nieobecność koloru nude tj. ciała ludzkiego, biała koszulka jest pod jaśniejszymi bluzkami całkiem dobrze widoczna. Jak tylko będzie w kolorze nude, będzie absolutny TOP.

Lukáš R. Málek

5/5

„Dziękuję za tę wspaniałą koszulkę GOBI, stała się moim przyjacielem. Jestem kawał chłopa i pocę się normalnie, a co dopiero podczas podróży po Włoszech, gdzie nawet teraz jesienią jest 30°C. Normalnie moje koszule to raczej duża mokra plama, z kilkoma niewielkimi suchymi miejscami. Teraz nie widać nic, nawet odrobiny potu i nie muszę nakładać na siebie żadnej chemii, za co jestem wdzięczny. Lubię nosić ubrania z klasą, które dzięki GOBI nie ulegają zniszczeniu. Od lat szukałem takiego rozwiązania! Dla chłopaków w mojej rodzinie prezent na święta również jest oczywisty. Dzięki!”

MichalOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Chcę podziękować za wspaniały produkt, który już u was kupiłem 3x i codziennie go ubieram.
HonzaOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Nie wierzyłem, kupiłem. Polecam wszystkim! Doprawdy działa na 100%!!!
Alžběta a HonzaOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Bardzo chcę podziękować spółce GOBI za absolutnie wspaniałe podejście do klienta. Kupiłam koszulkę GOBI swemu mężowi i mogę powiedzieć, że to cud. Wspaniały materiał, przyjemnie przylega co ciała, nawet nie wiesz, że masz ubraną koszulkę! Mój mąż zakochał się w waszej podkoszulce, codziennie ubiera koszulę do pracy i uczucie pewności siebie, że nie ma spoconych „map“ są po prostu bezcenne. Bardzo dziękujemy, Wasi wierni klienci Alžběta i Honza. 🙂
JiříOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Jestem kelnerem i koszulkę Gobi zakładam codziennie do pracy. Po całym dniu biegania jestem mokry jak szczur, ale dzięki koszulce Gobi nie mam na koszuli żadnych oznaków potu. W dodatku koszulka świetnie blokuje zapach - to ogromny plus!
DanielOpinie z E-shopu
Czytaj więcej
Ponieważ na zewnątrz robi się coraz bardziej gorąco, koszulka rzeczywiście się przyda! Funkcjonuje świetnie, to znaczy dla mnie pełna satysfakcja.
David
Opinie z E-shopu
Czytaj więcej
Koszulka jest naprawdę super, owszem wołałbym także czarny kolor i V-neck.

Ing. Jakub Novák

5/5

„W sierpniu tego roku miałem wesele. Na zewnątrz było 30°C. Pocenie się pod pachami to dla mnie niestety chleb powszedni nawet w chłodne dni. Tym bardziej bałem się, jaki będzie przebieg losy tego wydarzenia. Na szczęście tuż przed ślubem odkryłem koszulkę Gobi. Tak naprawdę przez cały dzień, od rana do nocy, nosiłem 4 warstwy ubrań – koszulkę Gobi, koszulę, kamizelkę i marynarkę. Przez cały dzień utrzymywała mnie w chłodzie. Czapka z głowy, na pewno sięgnę po kolejną!”.

Richard
Opinie z E-shopu
Czytaj więcej
Ta koszulka jest wręcz genialna. Już przez długi czas szukałem czegoś takiego i nie mogę zrozumieć, że odkryłem ją dopiero teraz. To, że po raz pierwszy po dziesięciu latach pracy w biurze, nie muszę się już obawiać „kołaczy“ pod pachami to poprostu bezcenne.
RadimOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Czy rozumiecie, że rozwiązaliście mój codzienny 10-letni problem? Żadna opinia nie potrafi numerycznie wyrazić moją wdzięczność i zadowolenie. Wierzę, że macie wystarczające zdolności produkcyjne, ponieważ sprzedaż waszych koszulek będzie masowo znikać z półek.
DominikOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Ze względów zdrowotnych muszę chodzić z kulami i okolice pod pachami są bardziej podatne do pocenia niż u zdrowych ludzi. Wypróbowałem pierwszą koszulkę z tym, że to zadziała lub po prostu mam dalszą zwykłą białą koszulkę pod koszulę. I to faktycznie działa, po całym dniu ani plamka, gapiłem na to jak „sroka w gnat“ … No to teraz już mam czarną koszulkę i koszulkę w kolorze nude … Dziękuję Dominik
MartinOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Dzień dobry, niedawno zamówiłem za pośrednictwem Państwa firmy koszulkę funkcyjną (nie tylko) pod koszulkę. I muszę zareagować. Dużo się pocę i noszenie ubrania w miesiącach letnich nie było zawsze przyjemną sprawą z powodu plam. Dopiero koszulka pod ubranie, którą zamówiłem rozwiązała ww. problemy. Prawidłowe i funkcyjne rozwiązane wszyte ,,wkładki, podpachowe to właśnie to, czego długo szukałem. Jeszcze raz dziękuję i życzę mnóstwo zadowolonych klientów. Pozdrawiam Martin.
OndřejOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Dzień dobry, na waszych stronach internetowych znalazłem koszulkę i konstrukcyjnie wygląda bardzo interesująco. Technologia wygląda funkcjonalnie i powiedziałem sobie, że spróbuję. Albo będzie działać albo nie. Test był niezawodny i wspaniały, dziś zamówiłem dalszą sztukę. Absolutnie genialny produkt, nawet podczas największych wyczynów i stresu. Kolor nude tj. kolor ciała ludzkiego zapewnia, że doprawdy nie jest widoczna pod koszulą. Materiał jest w dodatku niezwykle przyjemny i przewiewny, w koszulce nie jest więc „bardziej gorąco“ (co mnie zaskoczyło). Jestem zadowolony w ponad w 100%. Rzeczywiście wspaniały produkt, gorąco poleciłem go znajonym z sfery biznesowej.
JirkaOpinie z E-shopu
Czytaj więcej
Super koszulka, pierwszorzędna funkcjonalność, jestem bardzo zadowolony. Dał bym pierwszeństwo koszulce w kolorze nude, by została zupełnie dopasowana do koszuli, która nie ma takiej gramatury.
Karel
Opinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Nawet dokładnie nie wiem co tu napisać 🙂 ..świetna, wspaniała, bezbłędna. Długo szukałem takiego produktu. Dziękuję bardzo, że znów mogę normalnie funkcjonować "tylko" w koszuli i nie muszę już niczego ukrywać za pomocą marynarki lub bluzy..... Naprawdę bardzo tego doceniam. Dzisiaj zamówiłem dalsze trzy sztuki. Pozdrawiam i życzę cudowne lato.
JanOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Nie wierzyłem, wypróbowałem i dotąd nie mogę uwierzyć, że to działa! GENIALNE!!!! Dziękuję.
RomanOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Koszulkę mam już na sobie drugi tydzień i wciąż jest gorąco… Bezcenny spokój, który mnie wypełnia zawdzięczam właśnie tej koszulce… Koszula zawsze sucha bez plam! Dla mnie super inwestycja!
M.K.Opinie z E-shopu
Czytaj więcej
Najlepsza koszulka pod koszulę, którą kiedy miałem. Codziennie ubieram ją do pracy i nie potrafię sobie wyobrazić życia bez niej.

Lucie S.

5/5

Koszulkę dostałam w prezencie od przyjaciela. Nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, więc na początku nie miałam pojęcia, pod co taką koszulkę założyć. Dopiero z nadejściem lata założyłam koszulkę i muszę powiedzieć, że nigdy nie nosiłam tak przyjemnego materiału. Koszulka jest naprawdę miękka, wygodna i można się poczuć, jakby miało się na sobie coś bawełnianego. Ściśle przylega do ciała, nigdzie nie obwisa, więc jest bardzo wygodna w noszeniu. Postanowiłam założyć tę koszulkę do pracy. Pracuję jako asystentka stomatologiczna i codziennie mam kontakt z nowymi ludźmi. Nie należę do osób, które mają duży problem z poceniem się, ale to praca, w której trzeba się skupić i czuć komfortowo. To prawdziwy komfort, gdy problem pocenia się znika całkowicie. Dzięki koszulce Gobi jest to absolutnie ostatnia rzecz na mojej głowie. Do tego koszulka w ogóle nie prześwituje i nawet nie czuć, że ma się ją na sobie. Doceniam też to, że koszulka chroni górę, więc nie ma potrzeby tak często prać płaszcza. To wspaniałe, gdy przez cały dzień możesz skupić się na tym, co najważniejsze i ubrać się jak ci sie podoba, niezależnie od tego, jaka jest pogoda i jaka temperatura.

TomášOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Funkcjonuje świetnie!!!
PavelOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Podkoszulkę Gobi ubieram codziennie pod koszulę do biura, doprawdy działa niezawodnie przeciwpotowo, mogę tylko polecić.
SváťaOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Jestem bardzo mile zaskoczony dziękuję.
BohumilOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Kolor nude jest wspaniały! Pod białą koszulę (z niską gramaturą wcale jej nie widać, to była jedyna rzecz, która mi trochę przeszkadzała przy białym kolorze „Gobi“). Ponadto uważam, że ma trochę większy dekolt niż oryginalna biała koszulka Gobi, ale to tylko moje wrażenie). Dziękuję za wspaniały produkt! 🙂
Adam
Opinie z E-shopu
Czytaj więcej
Koszulkę Gobi noszę jak do pracy pod koszulę, tak również na golf pod koszulkę polo. Koszulka jest bardzo wygodna i działa doprawdy niezawodnie. W dodatku zaskoczył mnie delikatny materiał, z którego koszulka została wyprodukowana.
AlanOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Świetne. Jestem bardzo zadowolony. Wytrzyma przez cały dzień bez plam i zapachu. Dziękuję, od teraz wszędzie polecam. 🙂

Aneta B.

5/5

Miałam oko na tę koszulkę przez około pół roku, ale odstraszyła mnie wyższa cena. W końcu pomyślałam sobie, że w recenzjach może być odrobina prawdy 🙂 I jest! Mój mąż jest jednym z tych typów, które po prostu pocą się cały czas. A co dopiero, gdy coś ważnego się dzieje! Koszulkę dałam mu przed pierwszym dniem nowego roku szkolnego, kiedy jako wychowawca klasy miał przywitać nowych uczniów. Więc był to dość stresujący czas. I wiecie co? NIC!!! Na koszulce nie było widać NIC!!! Mój mąż był zachwycony. Jestem podekscytowana! Koszulka jest niesamowicie wygodna, wystarczająco długa, zupełnie niewidoczna pod koszulą, dzięki dekoltowi nie trzeba nawet zapinać jej pod szyję. Najbardziej doceniam to, że ratuje niezbyt tanie koszule przed plamami pod pachami. Myślę, że chłopaki mają już wybrany swój prezent świąteczny. 🙂 P.S. Zakup koszuli omawiałam z Panem Romanowem i oprócz tego, co opisałam powyżej, doceniam miłe podejście do klienta. W tym kontekście – moja rada co jeszcze można poprawić – umożliwiajcie odbiór osobisty bezpłatnie. „

GiuseppeOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Kocham waszą koszulkę. Jestem zadowolony!
DavidOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Koszulka jest absolutnie wspaniała i świetnie pełni swą funkcję. Mam aktualne doświadczenie z kilkudniowej konferencji, gdzie rozmawiałem z wielu zainteresowanymi o Państwa produkt w języku obcym = stres gwarantowany, jednak na mojej koszuli absolutnie nie przejawiło się. Mogę polecić w 100% , tylko popracujcie jeszcze na dalszych kolorowych kombinacjach.
JirkaOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Koszulkę mam już w domu, została poddana ciężkiej próbie na balu i fatkycznie jest super. Nie oczekiwałem tego.
JarmilOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Działa.
RomanOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Kupiłem i z powodzeniem przetestowałem. Koszulka wytrzymała cały trudny dzień i podniosła mnie na duchu. Ekstra!
TomášOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Super, mam w wszystkich kolorach, maksymalne zadowolenie!
RadovanOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Dekolt o coś większy V-neck, by koszulka nie przeświecała z rozpiętej koszuli przy karku i to jest doskonałe!
RomanOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Jest super i działa. Z całą pewnością kupię dalszą.
TomášOpinie z E-shopu
Czytaj więcej
Chciałbym dodać krótką ocenę produktu: Koszulka jest wygodna i pełni funkcję na 100% . Trochę się obawiałem, że nie będzie pasować rozmiar, ale koszulka jest z elastycznego materiału, który jest faktycznie wygodny w dotyku, to znaczy pasuje jak trzeba. Koszulkę nosiłem 2 dni po sobie w pracy i ani jednego razu nie spociłem koszulki a ja pocę się stosunkowo dużo. W dodatku redukuje zapach i to jest wielki plus, który uświadomiłem sobie aż pod koniec dnia i to coś z powodu czego pierwotnie nie kupowałem koszulki, ale teraz wychwalam ją pod niebiosa. Mały zarzut dotyczący dekoltu. Powinien być o ok. 1 cm większy, ale to szczegół. Dalej polecam dodać dalsze kolory. Na przykład kolor ciała pod białą koszulę by był super. Kiedy wszystko podliczę, świetny produkt, który spełnił moje oczekiwania i głównie spełnił to, co obiecał, co w dzisiejszych czasach jest raczej niespotykane.

Dáša Daďová

5/5

Kieruję do Was moje wielkie podziękowania. Pocenie się pod pachami stało się koszmarem nie tylko na konferencjach, imprezach, spotkaniach ze znajomymi, ale także w życiu codziennym. To były ciężkie dni, tygodnie, miesiące, a inwestycja w koszulki innych marek była niestety bezużyteczna i tylko Wasze spełniły to, co obiecywały. BARDZO DZIĘKUJĘ!”

AlanOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Dzień dobry, chciałbym się podzielić swoimi doświadczeniami. Nabywając podkoszulkę Gobi byłem bardzo sceptyczny, przecież tylko w porównaniu z bawełnianą zwykłą koszulką można spokojnie kupić do 200 a więc dlaczego kupować koszulkę za 150??? Powiedziałem sobie, że w życiu zgubiłem już dużo i spróbuję to z tym, że minimalnie gorzej już nie może być. Koszule noszę codziennie jako business dress code, a więc oprócz tego jest wymagane by koszula nie miała plam i bym czuł się w koszuli bardzo wygodnie. Podczas pierwszego dnia testowania Gobi byłem niewiarygodnie mile zaskoczony, oczywiście będę już zamawiać dalsze ponieważ jedna w tygodniu to za mało, ale na pewno także z jedną koszulką można żyć. Zaskoczyło mnie, że doprawdy podczas ekstremalnego obciążenia nie przepuszcza, nie śmierdzi, i jest ciągle wygodna. Po mych doświadczeniach mogę tylko polecić, kolegom w pracy już polecam. Życzę miłego dnia i masę ludzi, by dowiedzieli się o tym produkcie.
Radek
Opinie z E-shopu
Czytaj więcej
Dziś wypróbowałem i wytrzymało przez cały tydzień. Na pewno kupią dalsze.
TomášOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Ale super!, doprawdy działa. Wypróbowałem kilka marek, ale bez powodzenia. Tu zadowolenie.
TomášOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Ponieważ w 90% ubieram koszule i w większości przypadków formalnie i całkiem drogie, ww. koszulki zamówiłem i doprawdy luksus, gorąco polecam.
DominikaOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Dzień dobry, dziękuję za szybką dostawę. Koszulkę mam już w domu. Mój chłopak jest bardzo zadowolony.
PavelOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Działa, gdyby miał większy dekolt było by fajnie i długi rękaw by też był super dla wszystkich dyżurnych policjantów co muszą ukrywać tatuaż na przedramionach itp.

Samir K.

5/5

„Koszulka Gobi to produkt, z którego jestem bardzo zadowolony. Ponieważ często noszę koszule, były sytuacje, w których czułem się bardzo niekomfortowo, ale koszulka Gobi ten problem rozwiązała. Teraz zakładając koszulkę Gobi mam pewność, że plamy się nie pojawią!! Celowo założyłem koszulkę pod bluzę i wybrałem się z grupą znajomych na wycieczkę rowerową. Koszulka mnie nie zawiodła – w przeciwienstwie do kolegów pozostałem suchy. Świetnie dopasowuje się do ciała i mogę ją każdemu polecić.”

PetrOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Koszulki są super! Na to, że pracujemy w stosunkowo ciepłym środowisku (catering), spełnia to swoją funkcję.
JiříOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Najlepsza koszulka podczas czasochłonnych i trudnych negocjacji! Dziękuję Ci Gobi
RobertOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Tak po badaniach wytrzymałościowych muszę przyznać, że koszulka jest doprawdy super i było warto i z całą pewnością zamówię jeszcze jedną. Koszulkę miałem na sobie od dopołudnia do wczesnego ranka i nie miałem uczucia, że się pocę, żadna plamy ani zapach. Koszulka jest bardzo przyjemna i duży plus daję, że troskliwość o koszulkę jest wydrukowana wprost na nim i nie są nami żadne irytujące tabliczki, które potem musi człowiek odkładać.
ViktorOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Nareszcie koszulka, która doprawdy zatrzyma wszystek pot i nie przepuści ani kropli na więcej. Próbowałem inne, od innych producentów, niestety ani jedno z nich nie spełniło to, co producent/sprzedawca obiecał. Dla mnie świetny produkt z w pełni funkcyjną ochroną przeciwko potu. Będę zamawiać dalsze sztuki.
MartinOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Dzień dobry, 20 lat noszę koszulki pod koszulę…. Wypróbowałem już absolutnie wszystko i nic nie pomagało. Kupiłem koszulki Gobi, testowałem 5 dni z najbardziej możliwy wąskimi slim koszulami o różnych kolorach ponad 12 każdego dnia. A wynik? Doskonała koszulka, bez plam, totalny luz, każdego dnia mogę założyć którykolwiek kolor koszuli i mogę kiedykolwiek zdjąć marynarkę ….Barwa w kolorze skóry jest doprawdy lepsza niż biała koszulka. Super. Dziękuję. MT
LiborOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Rozwiązałem problem zniszczonych koszul 👍Używam ponad rod i Święty Mikołaj przyniósł mi jeszcze dalsze dwie! 😁 Wypróbowałem także amerykańskie High-End wkładki naklejając do koszul, ale Gobi jest bezkonkurencyjna!!! Kto ją kupi, nie pożałuje 😉

Michal H.

5/5

„Koszulki Gobi są idealne, przebywasz w nich cały dzień bez śladów potu na koszuli i nikt nawet nie pozna, że masz je na sobie, dzięki cielistemu kolorowi. Wykonanie, materiał, a przede wszystkim nieprzepuszczalność potu (która notabene w konkurencyjnych produktach jest dość marna), wszystko jest tu doskonałe. Zdecydowanie polecam produkty Gobi – spróbujcie chociaż jednego, żeby się przekonać.”

JajdaOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Byłem zaskoczony i działa! 😀😀😀
AndreaOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Mąż był początkowo sceptyczny. Zabrał koszulki w podróż służbową. Po powrocie był zachwycony. Nie tylko, że koszula nie miała śladów potu, ale oceniał także przyjemny materiał i wygodne uczucie w wysokich temperaturach. Faktycznie działa. 👍
MartinOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Absolutnie wspaniałe! Nareszcie mogę ubierać jasne, białe koszule do garnituru. Mam już od was 4 szt. i doprawdy bombastyczne. Zawsze koszulki prałem po jednym zastosowaniu, teraz mam koszule pod pachami zupełnie bez zapachu. Szkoda, że nie było tego przed 20 laty 🙂

Dan Olejník

5/5

„Koszulka Gobi jest dla mnie świetnym towarzyszem w pracy, gdzie noszenie koszuli jest wymagane. Nie przepoci się przez cały dzień, szybko schnie, a jej przedłużony styl jest praktyczny. Materiał jest wygodny, po kilku minutach zapomnisz, że masz ją na sobie! Początkowa inwestycja zwróci Ci się stokrotnie dzięki świetnemu samopoczuciu i braku stresu związanego z kolistymi plamami pod pachami.”

JergusOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Maksymalne zadowolenie, działa świetnie, materiał przyjemny, doprawdy potoodporny 😊
Andrej
Opinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Koszulka doprawdy działa, dziś ją miałem po raz pierwszy, około 12 godzin na spotkaniu towarzyskim i kiedy potem zdjąłem koszulę była sucha. To całkiem problem znaleźć produkt takiego rodzaju, który działa w 100% i wcale nie żałuję, że nareszcie kupiłem ww. koszulkę. Muszę przyznać, że teraz czuję się w garniturze o wiele lepiej, bardziej pewny siebie i nareszcie nie boję się ubrać koszule slim. Materiał jest bardzo przyjemny, tak delikatnej koszuli jeszcze nie miałem na siebie. Doskonale dostosuje się do sylwetki, pozytywnie oceniam długość, z spodni wcale nie sterczy. To, że koszulka Gobi dodaje pewność siebie, mogę tylko potwierdzić. Dziękuję za tak wspaniały produkt!
TomášOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Dla pewności zamówiłem 2 sztuki w zeszłym tygodniu. Wypróbowałem i mogę powiedzieć woooow 🙂 super, żaden pot. Mam 186cm wzrostu a moja waga to 115kg i mogę potwierdzić, że rozmiar XL jest dla mnie idealny. Trzymam kciuki, życzę powodzenia
Kateřina
Opinie z E-shopu
Czytaj więcej
Dla mnie kategorycznie najlepsze z wszystkich dostępnych koszulek w naszych strefach. Po kilku miesiącach testowania wszystkich możliwych marek nareszcie znalazłam coś dla siebie i z czystym sumieniem mogę w 100% polecić. Jedyna wada, to nieobecność koloru ciała, biała koszulka jest pod jaśniejszą bluzą dosyć widoczna. Jak tylko będzie w kolorze ciała, będzie to HIGH-END.
Jitka
Opinie z E-shopu
Czytaj więcej
Nic lepszego dotąd nie znalazłam. Z całą pewnością kupię dalsze. Wierzę, że będą nowe kolorowe wersje (w kolorze ciała). Dla mnie – TOP.
Kája
Opinie z E-shopu
Czytaj więcej
Mogę tylko polecić! 🙂 Jestem bardzo zadowolona 🙂 Nareszcie coś, co rzeczywiście działa !

Petr Sedláček

5/5

„Moja ocena: 1) Materiał – idealny, jednym słowem 2) Nie przepoci się – tak, naprawdę nie przepoci się pod pachami 3) Niewidoczna, doskonale nadaje się do oficjalnego stroju, świetnie przylega do ciała. Podsumowując: świetny produkt, nie jest to koszulka z plastikiem pod pachami, potwierdzam, że nie cuchnęę po całym dniu, jest bardzo wygodna, I że w tym roku było sporo dni, w których naprawdę się dla mnie sprawdziła – ku mojemu wielkiemu zadowoleniu!”

VašekOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Bardzo wygodne do noszenia, nie mam żadnego nieprzyjemnego uczucia. Nawet w napiętych sytuacjach niczego nie przepuści. Po praniu wciąż jednakowo funkcyjna. Dla mnie pełne zadowolenie.
Milan
Opinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Dla mnie to rewolucyjny wynalazek. Ja z lekką nadwagą pocę się jak świnia, wystarczy, że wstanę z krzesła i idę do ubikacji, plecy mokre, pod pachami jedna wielka łaźnia. W tej podkoszulce czuję się jak w bajce. Ani kropla. I to poddałem koszulkę testowi warunków skrajnych w 30 stopniach °C, kiedy mieliśmy dzień pokazów lotniczych. W ten szalenie gorący dzień założyłem jasno niebieską koszulę, na której jest widoczna każda kropla, i teraz ani kropla. Eureka!. Super. Kiedy otrzymam dalszą wypłatę, zamawiam dalszą.
Honza S.Opinie z Facebooka
Czytaj więcej
Czuję się w niej dobrze, przyjemna na ciele, dobrze spełnia swoją funkcję.

Chcesz być w suchym?

Wybierz język