fbpx

Opinie klientów

Cokolwiek możemy do siebie pisać, ale nasz produkt ma rzeczywiście sens tylko wtedy, kiedy jesteś zadowolony Ty – nasz klient. Oto sprawozdania i opinie które zostały do nas wysłane przez e-mail, facebook lub sklep internetowy. Dziękujemy!

Enrico
Opinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Dla mnie kategorycznie najlepsza z wszystkich dostępnych koszulek w naszym kraju. Po kilku miesiącach testowania wszystkich możliwych marek nareszcie znalazłem swoją ulubioną i niezawodną koszulkę a więc mogę z czystym sumieniem w 100% polecić. Jedyną wadą jest nieobecność koloru nude tj. ciała ludzkiego, biała koszulka jest pod jaśniejszymi bluzkami całkiem dobrze widoczna. Jak tylko będzie w kolorze nude, będzie absolutny TOP.

Lukáš R. Málek

5/5

„Dziękuję za tą wspaniałą koszulkę GOBI, stała się moim nieodzownym towarzyszem. Jako kawał chłopa pocę się, zwłaszcza kiedy podróżuję po Włoszech, gdzie nawet jesienią temperatury sięgają 30°C. Normalnie moje koszule to wielka mokra plama, z zaledwie kilkoma suchymi miejscami. Teraz niczego nie widać, ani plamki potu i w dodatku nie muszę pryskać się chemią, sprayami i dezodorantami. Za to jestem bardzo wdzięczny. Lubię ubierać luksusowe ubrania, które nie niszczą się dzięki GOBI. Takiego rozwiązania szukałem przez wiele lat! Tym razem nie będę mieć kłopotów z prezentami pod chodinkę dla facetów w mojej rodzinie. Dziękuję!“

MichalOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Chcę podziękować za wspaniały produkt, który już u was kupiłem 3x i codziennie go ubieram.
HonzaOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Nie wierzyłem, kupiłem. Polecam wszystkim! Doprawdy działa na 100%!!!
Alžběta a HonzaOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Bardzo chcę podziękować spółce GOBI za absolutnie wspaniałe podejście do klienta. Kupiłam koszulkę GOBI swemu mężowi i mogę powiedzieć, że to cud. Wspaniały materiał, przyjemnie przylega co ciała, nawet nie wiesz, że masz ubraną koszulkę! Mój mąż zakochał się w waszej podkoszulce, codziennie ubiera koszulę do pracy i uczucie pewności siebie, że nie ma spoconych „map“ są po prostu bezcenne. Bardzo dziękujemy, Wasi wierni klienci Alžběta i Honza. 🙂
JiříOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Jestem kelnerem i koszulkę Gobi zakładam codziennie do pracy. Po całym dniu biegania jestem mokry jak szczur, ale dzięki koszulce Gobi nie mam na koszuli żadnych oznaków potu. W dodatku koszulka świetnie blokuje zapach - to ogromny plus!
DanielOpinie z E-shopu
Czytaj więcej
Ponieważ na zewnątrz robi się coraz bardziej gorąco, koszulka rzeczywiście się przyda! Funkcjonuje świetnie, to znaczy dla mnie pełna satysfakcja.
David
Opinie z E-shopu
Czytaj więcej
Koszulka jest naprawdę super, owszem wołałbym także czarny kolor i V-neck.

Ing. Jakub Novák

5/5

„W sierpniu tego roku miałem wesele. Na zewnątrz 30°C. Pocenie pod pachami to dla mnie niestety chleb powszedni nawet w chłodne dni. Tym bardziej bałem się, jak skończy się ta impreza. Na szczęście tuż przed weselem znalazłem koszulkę Gobi. Rzeczywiście cały dzień od rana do wieczora miałem na sobie 4 warstwy ubrania – koszulkę Gobi, koszulę, kamizelkę i marynarkę. Dzięki tej koszulce przez cały dzień czułem się bardzo dobrze. Kłaniam się, z całą pewnością kupię następne!“

Richard
Opinie z E-shopu
Czytaj więcej
Ta koszulka jest wręcz genialna. Już przez długi czas szukałem czegoś takiego i nie mogę zrozumieć, że odkryłem ją dopiero teraz. To, że po raz pierwszy po dziesięciu latach pracy w biurze, nie muszę się już obawiać „kołaczy“ pod pachami to poprostu bezcenne.
RadimOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Czy rozumiecie, że rozwiązaliście mój codzienny 10-letni problem? Żadna opinia nie potrafi numerycznie wyrazić moją wdzięczność i zadowolenie. Wierzę, że macie wystarczające zdolności produkcyjne, ponieważ sprzedaż waszych koszulek będzie masowo znikać z półek.
DominikOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Ze względów zdrowotnych muszę chodzić z kulami i okolice pod pachami są bardziej podatne do pocenia niż u zdrowych ludzi. Wypróbowałem pierwszą koszulkę z tym, że to zadziała lub po prostu mam dalszą zwykłą białą koszulkę pod koszulę. I to faktycznie działa, po całym dniu ani plamka, gapiłem na to jak „sroka w gnat“ … No to teraz już mam czarną koszulkę i koszulkę w kolorze nude … Dziękuję Dominik
MartinOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Dzień dobry, niedawno zamówiłem za pośrednictwem Państwa firmy koszulkę funkcyjną (nie tylko) pod koszulkę. I muszę zareagować. Dużo się pocę i noszenie ubrania w miesiącach letnich nie było zawsze przyjemną sprawą z powodu plam. Dopiero koszulka pod ubranie, którą zamówiłem rozwiązała ww. problemy. Prawidłowe i funkcyjne rozwiązane wszyte ,,wkładki, podpachowe to właśnie to, czego długo szukałem. Jeszcze raz dziękuję i życzę mnóstwo zadowolonych klientów. Pozdrawiam Martin.
OndřejOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Dzień dobry, na waszych stronach internetowych znalazłem koszulkę i konstrukcyjnie wygląda bardzo interesująco. Technologia wygląda funkcjonalnie i powiedziałem sobie, że spróbuję. Albo będzie działać albo nie. Test był niezawodny i wspaniały, dziś zamówiłem dalszą sztukę. Absolutnie genialny produkt, nawet podczas największych wyczynów i stresu. Kolor nude tj. kolor ciała ludzkiego zapewnia, że doprawdy nie jest widoczna pod koszulą. Materiał jest w dodatku niezwykle przyjemny i przewiewny, w koszulce nie jest więc „bardziej gorąco“ (co mnie zaskoczyło). Jestem zadowolony w ponad w 100%. Rzeczywiście wspaniały produkt, gorąco poleciłem go znajonym z sfery biznesowej.
JirkaOpinie z E-shopu
Czytaj więcej
Super koszulka, pierwszorzędna funkcjonalność, jestem bardzo zadowolony. Dał bym pierwszeństwo koszulce w kolorze nude, by została zupełnie dopasowana do koszuli, która nie ma takiej gramatury.
Karel
Opinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Nawet dokładnie nie wiem co tu napisać 🙂 ..świetna, wspaniała, bezbłędna. Długo szukałem takiego produktu. Dziękuję bardzo, że znów mogę normalnie funkcjonować "tylko" w koszuli i nie muszę już niczego ukrywać za pomocą marynarki lub bluzy..... Naprawdę bardzo tego doceniam. Dzisiaj zamówiłem dalsze trzy sztuki. Pozdrawiam i życzę cudowne lato.
JanOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Nie wierzyłem, wypróbowałem i dotąd nie mogę uwierzyć, że to działa! GENIALNE!!!! Dziękuję.
RomanOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Koszulkę mam już na sobie drugi tydzień i wciąż jest gorąco… Bezcenny spokój, który mnie wypełnia zawdzięczam właśnie tej koszulce… Koszula zawsze sucha bez plam! Dla mnie super inwestycja!
M.K.Opinie z E-shopu
Czytaj więcej
Najlepsza koszulka pod koszulę, którą kiedy miałem. Codziennie ubieram ją do pracy i nie potrafię sobie wyobrazić życia bez niej.

Lucie S.

5/5

„Koszulkę otrzymałam w prezencie od mojego chłopaka. Nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje, więc na początku nie kumałam, pod co taką koszulkę w ogóle ubierać. Dopiero z nadejściem lata założyłam koszulkę i muszę powiedzieć, że tak przyjemnego materiału nigdy nie nosiłam. Koszulka jest rzeczywiście delikatna, miękka i wygodna i człowiek czuje się w niej jak w bawełnie. Koszulka jest w dodatku przylepna i nigdzie nie sterczy a więc bardzo wygodna w noszeniu. 

Postanowiłam zabrać koszulkę do pracy. Pracuję jako asystentka stomatologiczna  i codziennie mam kontakt z nowymi ludźmi. Nie  jestem człowiekiem, który ma wielki problem z poceniem się, ale chodzi o pracę, podczas której człowiek musi się skupiać i czuć się wygodnie. To prawdziwy komfort, kiedy bestia pocenia całkowicie znika. Z koszulką Gobi to rzeczywiście ta ostatnia sprawa, która przyszła by mi do głowy. W dodatku koszulki wcale nie widać i nawet nie odczuwasz, że ją założyłeś. Doceniam także to, że koszulka chroni górna warstwę odzieży, a więc ani płaszcza nie trzeba tak często prać. 

Jest super, kiedy przez cały dzień możesz się skupiać na istotnych sprawach i ubierać się swobodnie, bez względu na pogodę.”

TomášOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Funkcjonuje świetnie!!!
PavelOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Podkoszulkę Gobi ubieram codziennie pod koszulę do biura, doprawdy działa niezawodnie przeciwpotowo, mogę tylko polecić.
SváťaOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Jestem bardzo mile zaskoczony dziękuję.
BohumilOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Kolor nude jest wspaniały! Pod białą koszulę (z niską gramaturą wcale jej nie widać, to była jedyna rzecz, która mi trochę przeszkadzała przy białym kolorze „Gobi“). Ponadto uważam, że ma trochę większy dekolt niż oryginalna biała koszulka Gobi, ale to tylko moje wrażenie). Dziękuję za wspaniały produkt! 🙂
Adam
Opinie z E-shopu
Czytaj więcej
Koszulkę Gobi noszę jak do pracy pod koszulę, tak również na golf pod koszulkę polo. Koszulka jest bardzo wygodna i działa doprawdy niezawodnie. W dodatku zaskoczył mnie delikatny materiał, z którego koszulka została wyprodukowana.
AlanOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Świetne. Jestem bardzo zadowolony. Wytrzyma przez cały dzień bez plam i zapachu. Dziękuję, od teraz wszędzie polecam. 🙂

Aneta B.

5/5

„Koszulkę miałam na oku już chyba pół roku, ale zniechęcała mnie wysoka cena. W końcu sobie powiedziałam, że w opiniach o tym produkcie musi być prawda. I faktycznie! Mój mąż należy do tych, którzy wciąż się pocą. A tym bardziej kiedy chodzi o coś ważnego! Dałam mu koszulkę przed pierwszym dniem szkoły, kiedy jako wychowawca miał przywitać nowych uczniów. Taki mały stresik. I wiecie co? NIC! Na koszuli niebyło NICZEGO widać!! Mąż zachwycony. Ja zachwycona! 🙂

GiuseppeOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Kocham waszą koszulkę. Jestem zadowolony!
DavidOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Koszulka jest absolutnie wspaniała i świetnie pełni swą funkcję. Mam aktualne doświadczenie z kilkudniowej konferencji, gdzie rozmawiałem z wielu zainteresowanymi o Państwa produkt w języku obcym = stres gwarantowany, jednak na mojej koszuli absolutnie nie przejawiło się. Mogę polecić w 100% , tylko popracujcie jeszcze na dalszych kolorowych kombinacjach.
JirkaOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Koszulkę mam już w domu, została poddana ciężkiej próbie na balu i fatkycznie jest super. Nie oczekiwałem tego.
JarmilOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Działa.
RomanOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Kupiłem i z powodzeniem przetestowałem. Koszulka wytrzymała cały trudny dzień i podniosła mnie na duchu. Ekstra!
TomášOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Super, mam w wszystkich kolorach, maksymalne zadowolenie!
RadovanOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Dekolt o coś większy V-neck, by koszulka nie przeświecała z rozpiętej koszuli przy karku i to jest doskonałe!
RomanOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Jest super i działa. Z całą pewnością kupię dalszą.
TomášOpinie z E-shopu
Czytaj więcej
Chciałbym dodać krótką ocenę produktu: Koszulka jest wygodna i pełni funkcję na 100% . Trochę się obawiałem, że nie będzie pasować rozmiar, ale koszulka jest z elastycznego materiału, który jest faktycznie wygodny w dotyku, to znaczy pasuje jak trzeba. Koszulkę nosiłem 2 dni po sobie w pracy i ani jednego razu nie spociłem koszulki a ja pocę się stosunkowo dużo. W dodatku redukuje zapach i to jest wielki plus, który uświadomiłem sobie aż pod koniec dnia i to coś z powodu czego pierwotnie nie kupowałem koszulki, ale teraz wychwalam ją pod niebiosa. Mały zarzut dotyczący dekoltu. Powinien być o ok. 1 cm większy, ale to szczegół. Dalej polecam dodać dalsze kolory. Na przykład kolor ciała pod białą koszulę by był super. Kiedy wszystko podliczę, świetny produkt, który spełnił moje oczekiwania i głównie spełnił to, co obiecał, co w dzisiejszych czasach jest raczej niespotykane.

Dáša Daďová

5/5

„Kieruję do Państwa moje wielkie podziękowania. Pocenie pod pachami stało się straszydłem nie tylko podczas konferencji, imprez, spotkań z przyjaciółmi, ale też w życiu codziennym. To były ciężkie dni, tygodnie, miesiące i inwestowanie do koszulek innych marek była niestety bezużyteczna, dopiero koszulki Państwa spełniły to, co obiecały. DZIĘKUJĘ BARDZO!“

AlanOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Dzień dobry, chciałbym się podzielić swoimi doświadczeniami. Nabywając podkoszulkę Gobi byłem bardzo sceptyczny, przecież tylko w porównaniu z bawełnianą zwykłą koszulką można spokojnie kupić do 200 a więc dlaczego kupować koszulkę za 150??? Powiedziałem sobie, że w życiu zgubiłem już dużo i spróbuję to z tym, że minimalnie gorzej już nie może być. Koszule noszę codziennie jako business dress code, a więc oprócz tego jest wymagane by koszula nie miała plam i bym czuł się w koszuli bardzo wygodnie. Podczas pierwszego dnia testowania Gobi byłem niewiarygodnie mile zaskoczony, oczywiście będę już zamawiać dalsze ponieważ jedna w tygodniu to za mało, ale na pewno także z jedną koszulką można żyć. Zaskoczyło mnie, że doprawdy podczas ekstremalnego obciążenia nie przepuszcza, nie śmierdzi, i jest ciągle wygodna. Po mych doświadczeniach mogę tylko polecić, kolegom w pracy już polecam. Życzę miłego dnia i masę ludzi, by dowiedzieli się o tym produkcie.
Radek
Opinie z E-shopu
Czytaj więcej
Dziś wypróbowałem i wytrzymało przez cały tydzień. Na pewno kupią dalsze.
TomášOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Ale super!, doprawdy działa. Wypróbowałem kilka marek, ale bez powodzenia. Tu zadowolenie.
TomášOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Ponieważ w 90% ubieram koszule i w większości przypadków formalnie i całkiem drogie, ww. koszulki zamówiłem i doprawdy luksus, gorąco polecam.
DominikaOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Dzień dobry, dziękuję za szybką dostawę. Koszulkę mam już w domu. Mój chłopak jest bardzo zadowolony.
PavelOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Działa, gdyby miał większy dekolt było by fajnie i długi rękaw by też był super dla wszystkich dyżurnych policjantów co muszą ukrywać tatuaż na przedramionach itp.

Samir K.

5/5

„Koszulka Gobi to produkt, z którego jestem bardzo zadowolony. Ponieważ często zakładam koszule, dochodziło do sytuacji, kiedy czułem się bardzo niepewnie. Koszulka Gobi wszystko ogarnęła. Teraz kiedy zakładam koszulkę Gobi, mam pewność, że nie pojawią się plamy pod pachami!! Celowo założyłem koszulkę pod bluzę i wyruszyłem z kolegami na przejażdżkę rowerową. Koszulka nie zawiodła mnie, w porównaniu z moimi kolegami moje ubranie zostało suche. Ma świetne właściwości przylepne i wszystkim gorąco polecam koszulkę Gobi.“

PetrOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Koszulki są super! Na to, że pracujemy w stosunkowo ciepłym środowisku (catering), spełnia to swoją funkcję.
JiříOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Najlepsza koszulka podczas czasochłonnych i trudnych negocjacji! Dziękuję Ci Gobi
RobertOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Tak po badaniach wytrzymałościowych muszę przyznać, że koszulka jest doprawdy super i było warto i z całą pewnością zamówię jeszcze jedną. Koszulkę miałem na sobie od dopołudnia do wczesnego ranka i nie miałem uczucia, że się pocę, żadna plamy ani zapach. Koszulka jest bardzo przyjemna i duży plus daję, że troskliwość o koszulkę jest wydrukowana wprost na nim i nie są nami żadne irytujące tabliczki, które potem musi człowiek odkładać.
ViktorOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Nareszcie koszulka, która doprawdy zatrzyma wszystek pot i nie przepuści ani kropli na więcej. Próbowałem inne, od innych producentów, niestety ani jedno z nich nie spełniło to, co producent/sprzedawca obiecał. Dla mnie świetny produkt z w pełni funkcyjną ochroną przeciwko potu. Będę zamawiać dalsze sztuki.
MartinOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Dzień dobry, 20 lat noszę koszulki pod koszulę…. Wypróbowałem już absolutnie wszystko i nic nie pomagało. Kupiłem koszulki Gobi, testowałem 5 dni z najbardziej możliwy wąskimi slim koszulami o różnych kolorach ponad 12 każdego dnia. A wynik? Doskonała koszulka, bez plam, totalny luz, każdego dnia mogę założyć którykolwiek kolor koszuli i mogę kiedykolwiek zdjąć marynarkę ….Barwa w kolorze skóry jest doprawdy lepsza niż biała koszulka. Super. Dziękuję. MT
LiborOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Rozwiązałem problem zniszczonych koszul 👍Używam ponad rod i Święty Mikołaj przyniósł mi jeszcze dalsze dwie! 😁 Wypróbowałem także amerykańskie High-End wkładki naklejając do koszul, ale Gobi jest bezkonkurencyjna!!! Kto ją kupi, nie pożałuje 😉

Michal H.

5/5

„Koszulki Gobi są absolutnie doskonałe, przez cały dzień nie dojrzysz śladów potu na koszuli, a dzięki cielistemu kolorowi nikt nawet nie domyśli się, że masz na sobie koszulkę. Doskonałe wykonanie, materiał, a głównie nieprzepuszczalność potu (nawiasem mówiąc, jeśli porównać z innymi produktami to jest bezkonkurencyjna). Produkty Gobi polecam jak najbardziej, spróbuj chociaż raz, przekonasz się sam.”

JajdaOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Byłem zaskoczony i działa! 😀😀😀
AndreaOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Mąż był początkowo sceptyczny. Zabrał koszulki w podróż służbową. Po powrocie był zachwycony. Nie tylko, że koszula nie miała śladów potu, ale oceniał także przyjemny materiał i wygodne uczucie w wysokich temperaturach. Faktycznie działa. 👍
MartinOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Absolutnie wspaniałe! Nareszcie mogę ubierać jasne, białe koszule do garnituru. Mam już od was 4 szt. i doprawdy bombastyczne. Zawsze koszulki prałem po jednym zastosowaniu, teraz mam koszule pod pachami zupełnie bez zapachu. Szkoda, że nie było tego przed 20 laty 🙂

Dan Olejník

5/5

„Koszulka Gobi jest wspaniałym towarzyszem w pracy, gdzie wymagane jest noszenie koszuli. Koszula nie jest mokra po całym dniu, szybko wysycha, długość koszulki jest bardzo praktyczna. Materiał jest wygodny, po kilku minutach zapomnisz o tym, że masz na sobie koszulkę! Początkowa inwestycja zwróci się bardzo szybko, bo już nie będziesz musieć się stresować plamami pod pachami.“

JergusOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Maksymalne zadowolenie, działa świetnie, materiał przyjemny, doprawdy potoodporny 😊
Andrej
Opinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Koszulka doprawdy działa, dziś ją miałem po raz pierwszy, około 12 godzin na spotkaniu towarzyskim i kiedy potem zdjąłem koszulę była sucha. To całkiem problem znaleźć produkt takiego rodzaju, który działa w 100% i wcale nie żałuję, że nareszcie kupiłem ww. koszulkę. Muszę przyznać, że teraz czuję się w garniturze o wiele lepiej, bardziej pewny siebie i nareszcie nie boję się ubrać koszule slim. Materiał jest bardzo przyjemny, tak delikatnej koszuli jeszcze nie miałem na siebie. Doskonale dostosuje się do sylwetki, pozytywnie oceniam długość, z spodni wcale nie sterczy. To, że koszulka Gobi dodaje pewność siebie, mogę tylko potwierdzić. Dziękuję za tak wspaniały produkt!
TomášOpinie z Facebooka
Czytaj więcej
Dla pewności zamówiłem 2 sztuki w zeszłym tygodniu. Wypróbowałem i mogę powiedzieć woooow 🙂 super, żaden pot. Mam 186cm wzrostu a moja waga to 115kg i mogę potwierdzić, że rozmiar XL jest dla mnie idealny. Trzymam kciuki, życzę powodzenia
Kateřina
Opinie z E-shopu
Czytaj więcej
Dla mnie kategorycznie najlepsze z wszystkich dostępnych koszulek w naszych strefach. Po kilku miesiącach testowania wszystkich możliwych marek nareszcie znalazłam coś dla siebie i z czystym sumieniem mogę w 100% polecić. Jedyna wada, to nieobecność koloru ciała, biała koszulka jest pod jaśniejszą bluzą dosyć widoczna. Jak tylko będzie w kolorze ciała, będzie to HIGH-END.
Jitka
Opinie z E-shopu
Czytaj więcej
Nic lepszego dotąd nie znalazłam. Z całą pewnością kupię dalsze. Wierzę, że będą nowe kolorowe wersje (w kolorze ciała). Dla mnie – TOP.
Kája
Opinie z E-shopu
Czytaj więcej
Mogę tylko polecić! 🙂 Jestem bardzo zadowolona 🙂 Nareszcie coś, co rzeczywiście działa !

Petr Sedláček

5/5

„Moja ocena: 1) materiał – doskonały, jednym słowem 2) potoodporne – tak, doprawdy potoodporne pod pachami 3) jest niewidoczna, bardzo wygodna do odzieży wieczorowej, doskonale kopiuje ciało. Krótko mówiąc, chodzi o wspaniały produkt, nie chodzi o koszulkę z tworzywa sztucznego, potwierdzam, że po całym dniu nie śmierdzę pod pachami, bardzo przyjemne, dobrze się w nim czuję. W tym roku było wiele dni i okazji, kiedy koszulka sprawdziła się – dla mojego wielkiego zadowolenia!“

VašekOpinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Bardzo wygodne do noszenia, nie mam żadnego nieprzyjemnego uczucia. Nawet w napiętych sytuacjach niczego nie przepuści. Po praniu wciąż jednakowo funkcyjna. Dla mnie pełne zadowolenie.
Milan
Opinie wysłane e-mailem
Czytaj więcej
Dla mnie to rewolucyjny wynalazek. Ja z lekką nadwagą pocę się jak świnia, wystarczy, że wstanę z krzesła i idę do ubikacji, plecy mokre, pod pachami jedna wielka łaźnia. W tej podkoszulce czuję się jak w bajce. Ani kropla. I to poddałem koszulkę testowi warunków skrajnych w 30 stopniach °C, kiedy mieliśmy dzień pokazów lotniczych. W ten szalenie gorący dzień założyłem jasno niebieską koszulę, na której jest widoczna każda kropla, i teraz ani kropla. Eureka!. Super. Kiedy otrzymam dalszą wypłatę, zamawiam dalszą.
Honza S.Opinie z Facebooka
Czytaj więcej
Czuję się w niej dobrze, przyjemna na ciele, dobrze spełnia swoją funkcję.

Wybierz język